Lutfen Bekleyiniz...

ANA HİZMETLERİMİZ

 

 

"Satınalma kararının %70 i mağaza içinde ve 20 saniye içinde veriliyor"
(AC Nielsen)
İşte o 20 saniye markaların hakikat anı; tüketicilerin ürününüzle rafta karşı karşıya geldiği an. 

Hepimiz tüketicilerin beyninden ve kalbinden bir pay alabilmek, o anın gerçekleşmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz. Günümüz tüketicisi ve tüketim alışkanlıkları çok farklı, çevremizde değişen herşey gibi onlar da değişiyorlar.

Ortalama bir kişi günde 3000 adet reklama maruz kalıyor yani saatte 188, dakikada 3 reklam, hergün her dakika!!! Evimizde, işyerimizde, internette, doktorda sıramızı beklerken, arabamızla yolda giderken... Bu durumda dikkat çekebilmek için yapılmaya çalışılan daha sık ve daha çok bağırmak oluyor. "Lütfen bizim ürünümüzü alın lütfen lütfen lütfeeeen..."

Biz bu değişen şartlarda artık bağırmaktan önce dinlemek, satmaya çalışmaktan önce ihtiyacı iyi anlamanın doğru bir yaklaşım olduğuna inanıyor ve bunun çok olumlu geri dönüşlerini alıyoruz ve markanızı sahada en iyi şekilde temsil etmek, tüketicilerin kararını sizden yana vermelerini sağlamak için sorumluluk sahibi, hızlı ve hedef odaklı ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. 

Çünkü markanız gayemiz!

Kayra Force, tam zamanlı ve proje bazlı olmak üzere, sahada mümkün olan her mecrada, marka ve ürünlerin tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiren promotör ekiplerimizdir.

TANZİM TEŞHİR (MERCHANDISING)

Ürünleri ve satış noktalarındaki uygulamaları en iyi bilen, raflardaki konumu ve düzeni denetleyen, stok durumunu kontrol edip anında müdahale eden, ürünlerin dikkat çekmesini sağlayan dinamik merchandising ekiplerimizdir.  

Kayra Akademi; saha ekibinizi daha etkin bir şekilde eğitmek ve yönlendirmek için oluşturulmuş dijital eğitim platformumuzdur. Uzman ekibimiz tarafından daima en güncel ve amaca yönelik eğitimler saha çalışanlarına ulaştırılır.

Kayra Reports, sahada yapılan tüm çalışmaların somut olarak analiz edildiği, sonuçlara göre yeni iş yöntemleri ve stratejilerin geliştirilmesine olanak sunan raporlama hizmetimizdir.

Kayra Kariyer, sürekli yenilecek olan teknolojik altyapısı ile iş arayışındaki adaylara hızlı ve kolay çözümler sunan, adayları iş fırsatları hakkında sürekli bilgilendiren kariyer portalımızdır.

Kayra Design, saha tanıtım aktivitelerinde kullanılan her türlü görsel ve fonksiyonel ekipmanın tasarım, üretim ve uygulama hizmetini sunmaktadır.