Lutfen Bekleyiniz...

DESTEK VE TAMAMLAYICI HİZMETLER

 

 
   
   
SADAKAT KAMPANYALARI
Tüketici ve/veya satış kanallarına yönelik satış üzerinden hediye-puan uygulamalarının tasarlanması, gerekli sistemin kurulması, uygulanması ve yönetimini gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları kendi geliştirdiğimiz online platform aracılığı ile yapıyoruz. Örneğin; uzun yıllardır geleneksel kanalda 1500'ü aşkın mağaza çalışanı için Philips Sat Kazan Sadakat Kampanyasını yönetiyoruz.   SADAKAT KAMPANYALARI
   
İADE GARANTİLİ KAMPANYA YÖNETİMİ
Müşterilerimizin tüketici memnuniyetini artırmaya yönelik gerçekleştirdikleri kampanyaların yönetimi ve operasyon desteği verilerek tamamlanmasını sağlıyoruz.
   
ÇAĞRI MERKEZİ
Şirketimiz bünyesindeki çağrı merkezimiz aracılığı ile müşterilerimizin etkileşim içinde olmak istediği kişi ve kurumlarla karşılıklı iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Yoğun şekilde gelen gerek inbound, gerekse outbound müşteri memnuniyeti, iade, bilgilendirme, anket, vb. amaçlı call center uygulamalarının kurulmasını ve yönetimini gerçekleştiriyoruz.


ÇAĞRI MERKEZİ ÇAĞRI MERKEZİ ÇAĞRI MERKEZİ
   
GİZLİ MÜŞTERİ
Satış noktasındaki ürünün sergilenmesi, müşterinin satıcı tarafından markaya yönlendirilmesi ve bazı uygulamaların gerçekleşip gerçekleşmediğinin tespiti gibi konularda gizli müşteri projeleri gerçekleştiriyoruz.   GİZLİ MÜŞTERİ
   
   
NUMUNE DAĞITIMI (SAMPLING)
Kapıdan kapıya, satış noktalarında ve tüketicinin yoğun olduğu noktalarda numune dağıtımı aktivitesi gerçekleştiriyoruz.

NUMUNE DAĞITIMI (SAMPLING) NUMUNE DAĞITIMI (SAMPLING)
   
ROAD SHOW
Markanın veya ürünlerin bilinirliğinin artması, aktivitenin satışa yansıması için belirlenen rut doğrultusunda düzenlenen ve birçok ilde aynı etkinliklerin yapılmasını amaçlayan uygulamaları hayata geçiriyoruz.

ROAD SHOW ROAD SHOW
   
ÖZEL ORGANİZASYONLAR
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda lansman, fuar, eğitim toplantılarının yanı sıra okul boyama, ağaç dikimi gibi sosyal sorumluluk kampanyalarının etkinliklerinin organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz.


ÖZEL ORGANİZASYONLAR ÖZEL ORGANİZASYONLAR ÖZEL ORGANİZASYONLAR
 
   
  GERİ