KAYRA FORCE

Kayra Force
Kayra Force, müşterilerimizin ürünlerini veya markalarını tüketiciye tanıtan, müşteriyi en iyi şekilde anlayan ve doğru yaklaşım yöntemleri ile, kaliteli bir etkileşim kuran saha tanıtım görevlilerimizin oluşturduğu büyük bir ekiptir. Yaklaşık 1000’e yakın tam zamanlı ve 1000’i aşkın yarı zamanlı tanıtım ve pazarlama görevlisinin oluşturduğu Kayra Force, markaları ve ürünleri, Türkiye’nin her noktasında tüketiciyle en güncel ve en etkin yöntemler ile buluşturur.

Belirli nitelik sahibi personelin, gerekli eğitimleri tamamlamalarının ardından, sahaya çıkan ve görevini en profesyonel şekilde gerçekleştiren Kayra Force, müşterilerimiz adına sahada mümkün olan her mecrada ürünlerinizin ve markanızın tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirir.

Ortalama bir kişinin günde 3000 adet reklama maruz kaldığı ve durmaksızın değişen şartlara en iyi şekilde adapte olan Kayra Force, müşterilerimizin sahada en etkin şekilde tanıtımlarını yaparak  tüketiciyle  buluşturur, müşterilerimizin hızlı aksiyonlar alarak hedeflerini gerçekleştirmelerine olanak sağlar.