KAYRA TEAM

Kayra Team
Kayra Team, ürünleri ve satış noktalarındaki uygulamaları en iyi bilen, raflardaki konumu ve düzeni denetleyen, stok durumunu kontrol edip anında müdahale eden, ürünlerin dikkat çekmesini sağlayan, işini en iyi şekilde yapan profesyonel, ekip ruhu olan, dinamik merchandising ekiplerimiz müşterilerimiz adına sahada harika işlere imza atar.

Markalarımızla belirlediğimiz düzen ve tertip doğrultusunda ürünlerin sahada her zaman dinamik bir şekilde ön planda olması, pazarlama aktivitelerinin zamanında doğru ve planlı bir şekilde mağazalara yayılması sağlanır. Dikkat çekici mağaza içi noktalar tespit edilerek, bu alanlarda özel aktiviteler uygulanır. Kayra Team’e bağlı mağaza içi tanıtım personelleri ile beraber marka hedefi başarılı bir şekilde karşılanır.

Günümüz rekabetçi iş dünyasında, satın alma kararının %70’i mağaza içinde ve 20 saniyede gerçekleşir. Kayra Team markanızın ve ürünlerinizin, tüketiciyle en doğru şekilde etkileşime geçmelerine olanak sağlar ve sizi rakiplerinizden bir adım öne taşır.