ANA HİZMETLER

"Satınalma kararının %70 i mağaza içinde ve 20 saniye içinde veriliyor"
(AC Nielsen)

İşte o 20 saniye markaların hakikat anı; tüketicilerin ürününüzle rafta karşı karşıya geldiği an.

Hepimiz tüketicilerin beyninden ve kalbinden bir pay alabilmek, o anın gerçekleşmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz. Günümüz tüketicisi ve tüketim alışkanlıkları çok farklı, çevremizde değişen herşey gibi onlar da değişiyorlar.

Ortalama bir kişi günde 3000 adet reklama maruz kalıyor yani saatte 188, dakikada 3 reklam, hergün her dakika!!! Evimizde, işyerimizde, internette, doktorda sıramızı beklerken, arabamızla yolda giderken... Bu durumda dikkat çekebilmek için yapılmaya çalışılan daha sık ve daha çok bağırmak oluyor. "Lütfen bizim ürünümüzü alın lütfen lütfen lütfeeeen..."

Biz bu değişen şartlarda artık bağırmaktan önce dinlemek, satmaya çalışmaktan önce ihtiyacı iyi anlamanın doğru bir yaklaşım olduğuna inanıyor ve bunun çok olumlu geri dönüşlerini alıyoruz ve markanızı sahada en iyi şekilde temsil etmek, tüketicilerin kararını sizden yana vermelerini sağlamak için sorumluluk sahibi, hızlı ve hedef odaklı ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz.

Çünkü markanız gayemiz!

Kayra Force

Kayra Force, müşterilerimizin ürünlerini veya markalarını tüketiciye tanıtan, müşteriyi en iyi şekilde anlayan ve doğru yaklaşım yöntemleri ile, kaliteli bir etkileşim kuran saha tanıtım görevlilerimizin oluşturduğu büyük bir ekiptir. Yaklaşık 1000’e yakın tam zamanlı ve 1000’i aşkın yarı zamanlı tanıtım ve pazarlama görevlisinin oluşturduğu Kayra Force, markaları ve ürünleri, Türkiye’nin her noktasında tüketiciyle en güncel ve en etkin yöntemler ile buluşturur.

Belirli nitelik sahibi personelin, gerekli eğitimleri tamamlamalarının ardından, sahaya çıkan ve görevini en profesyonel şekilde gerçekleştiren Kayra Force, müşterilerimiz adına sahada mümkün olan her mecrada ürünlerinizin ve markanızın tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirir.

Ortalama bir kişinin günde 3000 adet reklama maruz kaldığı ve durmaksızın değişen şartlara en iyi şekilde adapte olan Kayra Force, müşterilerimizin sahada en etkin şekilde tanıtımlarını yaparak tüketiciyle buluşturur, müşterilerimizin hızlı aksiyonlar alarak hedeflerini gerçekleştirmelerine olanak sağlar.

Kayra Force

Kayra Team, ürünleri ve satış noktalarındaki uygulamaları en iyi bilen, raflardaki konumu ve düzeni denetleyen, stok durumunu kontrol edip anında müdahale eden, ürünlerin dikkat çekmesini sağlayan, işini en iyi şekilde yapan profesyonel, ekip ruhu olan, dinamik merchandising ekiplerimiz müşterilerimiz adına sahada harika işlere imza atar.

Markalarımızla belirlediğimiz düzen ve tertip doğrultusunda ürünlerin sahada her zaman dinamik bir şekilde ön planda olması, pazarlama aktivitelerinin zamanında doğru ve planlı bir şekilde mağazalara yayılması sağlanır. Dikkat çekici mağaza içi noktalar tespit edilerek, bu alanlarda özel aktiviteler uygulanır. Kayra Team’e bağlı mağaza içi tanıtım personelleri ile beraber marka hedefi başarılı bir şekilde karşılanır.

Günümüz rekabetçi iş dünyasında, satın alma kararının %70’i mağaza içinde ve 20 saniyede gerçekleşir. Kayra Team markanızın ve ürünlerinizin, tüketiciyle en doğru şekilde etkileşime geçmelerine olanak sağlar ve sizi rakiplerinizden bir adım öne taşır.

Kayra Force

Kayra Akademi, saha ekibinizi daha etkin bir şekilde eğitmek ve yönlendirmek için oluşturulmuş dijital bir platformdur.

Her çalışan bir kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapar ve kendisine atanmış olan eğitimleri internet üzerinden tamamladıktan sonra ilgili sınavı gerçekleştirir.

Her kullanıcının sistemde ne kadar kaldığı, her hangi bir eğitimin yüzde kaçını tamamladığı, eğitime başlayıp başlamadığı, sınav sonuçları gibi bilgiler sisteme kaydolur. Dolayısı ile etkin bir performans değerlendirmesi imkanı sunar. Müşterilerimizin eğitimlerini zamandan ve mekandan bağımsız, hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine ve ölçümleyebilmesine olanak sunar.

Kayra Force

"Ölçümlemeden Yapılan İşin Faydası Anlaşılmaz"

Kayra Reports, sahada yapılan tüm çalışmaların somut olarak analiz edildiği ve sonucuna göre yeni stratejilerin geliştirilmesine imkan sunan raporlama hizmetimizdir.

Sahadan gelen veriler anlık yada belirlenen periyotlarla çeşitli formatlarda ve çeşitli platformlarda incelemeye sunulur.

Verdiğimiz tüm hizmetlerin başarısının ölçümlenmesi için ana performans göstergelerinin önceden belirlenmesi, hedeflere ulaşıp ulaşılmadığının takip edilmesi işimizin vazgeçilmez bir parçası ve sağladığımız faydanın en iyi göstergesidir.

Kayra Force

Kayra Kariyer, Kayra Grup’un web tabanlı kariyer geliştirme ve insan kaynakları portalıdır.

Ofis ve saha pozisyonları hakkında ilanların yayınlandığı portal, başvuru yapan kişileri yetkinliklerine göre en uygun pozisyonlarla buluşturur.

Sürekli yenilenmekte olan teknolojik altyapısı ile iş arayışındaki adaylara hızlı ve kolay çözümler sunmak, adayları iş fırsatları hakkında sürekli bilgilendirmek Kayra Kariyer’in sağladığı olanaklardır.

Kayra Force

Kayra Design ile sahada tanıtım aktivitelerinde kullanılan her türlü görsel ve fonksiyonel materyal(ekipman) tasarlanır, çizilir, üretilir ve uygulanır.

Müşterimizin ihtiyacı tespit edilir veya doğrudan gelen siparişler için en uygun görsel ekipmanın hazırlığına başlanılır. Üretimin ardından materyallerin müşteriye veya materyallerin kullanılmak istenildiği yere teslimatı gerçekleştirilir.

20 yılı aşan tecrübe sahibi olduğumuz saha tanıtımı alanında iş ortaklarımıza daha verimli çözümler ve tasarımlar sunarız. Tasarım aşamasından üretim aşamasına ve teslimata kadar olan tüm süreç tarafımızca kontrol edildiğinden müşterimiz için son derece pratik çözümler ortaya çıkar.

"Pop Materyaller İle Görselliğin Ön Plana Çıkartılarak Teşhirin Güçlendirilmesi, Tüketicilerin Hafızalarında İz Bırakmakta Önemli Rol Oynamaktadır."