DESTEK ve TAMAMLAYICI HİZMETLER

SADAKAT KAMPANYALARI

SADAKAT KAMPANYALARI

Tüketici ve/veya satış kanallarına yönelik satış üzerinden hediye-puan uygulamalarının tasarlanması, gerekli sistemin kurulması, uygulanması ve yönetimini gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları kendi geliştirdiğimiz online platform aracılığı ile yapıyoruz. Örneğin; uzun yıllardır geleneksel kanalda 1500'ü aşkın mağaza çalışanı için Philips Sat Kazan Sadakat Kampanyasını yönetiyoruz.
İADE GARANTİLİ KAMPANYA YÖNETİMİ

İADE GARANTİLİ KAMPANYA YÖNETİMİ

Müşterilerimizin, tüketici memnuniyetini artırmaya yönelik gerçekleştirdikleri iade garantili kampanyalarına; kampanya şartları çerçevesinde, operasyon desteği veriyoruz. Kayra Grup olarak tüm Türkiye'de, iade garantili kampanyaların süreç yönetiminin, takip, analiz ve raporlama hizmetinin eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
ÇAĞRI MERKEZİ

ÇAĞRI MERKEZİ

Şirketimiz bünyesindeki çağrı merkezimiz aracılığı ile müşterilerimizin etkileşim içinde olmak istediği kişi ve kurumlarla karşılıklı iletişim kurmalarını sağlıyoruz. Yoğun şekilde gelen gerek inbound, gerekse outbound müşteri memnuniyeti, iade, bilgilendirme, anket, vb. amaçlı call center uygulamalarının kurulmasını ve yönetimini gerçekleştiriyoruz.
GİZLİ MÜŞTERİ

GİZLİ MÜŞTERİ

Gerçek müşteri memnuniyeti için markalar gelişirken onları doğru verilerle beslemek gerekir. Bu nedenle tanıtım noktasındaki ürünün sergilenmesi, müşterinin promotör tarafından markaya yönlendirilmesi ve bazı uygulamaların gerçekleşip gerçekleşmediğinin tespiti gibi konularda gizli müşteri projeleri gerçekleştiriyoruz.
NUMUNE DAĞITIMI (SAMPLING)

NUMUNE DAĞITIMI (SAMPLING)

Kapıdan kapıya, satış noktalarında ve tüketicinin yoğun olduğu noktalarda potansiyel müşterileri ürün performansıyla tanıştırmak ve ürün kullanım deneyimi kazanmalarını sağlamak için numune dağıtımı aktivitesi gerçekleştiriyoruz.
ROAD SHOW

ROAD SHOW

Road show; pazarlama iletişiminin en güçlü yaklaşımıdır. Hedef kitleyle yüz yüze gelindiği, yeni iş modellerinin yaratıldığı trendlerin takip edildiği ortamdır.  Doğru hazırlanan pazarlama konsepti ile gezici görsel iletişim geliştirilerek markanın veya ürünlerin bilinirliğinin artması, aktivitenin tanıtıma yansıması için belirlenen rut doğrultusunda düzenlenen ve birçok ilde aynı etkinliklerin yapılmasını amaçlayan uygulamaları kusursuz road showla hayata geçiriyoruz.
ÖZEL ORGANİZASYONLAR

ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara ilham verici fikirler sunarak lansman, fuar, eğitim toplantılarının yanı sıra okul boyama, ağaç dikimi gibi sosyal sorumluluk kampanyaları organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz.